Tylko teraz darmowa dostawa przy zamówieniu 10 szt. Dużo Nowości :) Poręczne :) Trwałe :) 33 ml Perfumetki na każdą okazję :)

Sklep internetowy dla Niej i dla Niego Beatrise

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu  perfumetki o pojemności 33 ml. W przeciągu krótkiego okresu czasu zdobyliśmy grono zadowolonych klientów, które z dnia na dzień się powiększa, za co bardzo dziękujemy. Co Nas wyróżnia ? Doskonała jakość w stosunku do ceny, bardzo ładne  i staranne wykonanie. Zapachy produkowane są na wysokiej jakości francuskich kompozycjach, są bardzo trwałe, a flakony -  poręczne. Perfumy posiadają 15 % zaperfumowania i produkowane są  na alkoholu kosmetycznym. Oferujemy szeroki  wybór wód damskich ( 138 szt.) oraz męskich (76 szt.), a lista zapachów wciąż powiększa się o nowości.  Jeśli chcą Państwo otrzymywać na bieżąco informacje e'mail o pojawiających się nowościach oraz promocjach proponujemy zapisać się do naszego Newslettera. Usługa ta jest bezpłatna.

Nasz zespół tworzą wyszkoleni pracownicy, którzy niemal 24 godziny na dobę troszczą się o:
- terminową realizację zleceń,
- indywidualoną oraz profesjonalną Obsługę Klienta,
- sprawne przeprowadzanie reklamacji oraz zwrotów.

Dziękujęmy za zaufanie i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, żeby obsługa była zadowalająca, ponieważ dla naszej firmy zadowolenie Klienta jest najważniejsze.


Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami,
Zespół Perfumetka 33 ml

Newsletter

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez BEATREX BEATA DĄBROWSKA, ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 75, 41-200 Sosnowiec, NIP: 6252232701, REGON: 243447030 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.
Trwa wczytywanie danych.